Garaj kapısı ankara

Garaj kapısı sistemleri estetik yönünden ve kullanım açısından zorunlu sistemlerden biridir. Garaj kapısı ile açık alanı bulunan binaların açıklıkları otomatik garaj kapısı sistemleri ile kapatılarak kapalı alan garajlar elde edilmektedir. Kapalı alan garajların kapı sistemlerine otomatik garaj kapısı denilmektedir. Halk arasında kumandalı garaj kapısı sistemleri olarak da bilinmektedir. Kumandalı garaj kapısı sistemleri iki ayrı şekilde üretilmektedir. Birincisi endüstriyel seksiyonel kapı sistemleri (büyük paneller ile üretimi gerçekleştirilir ve profesyonel santral motor kullanılarak üretilen kumandalı garaj kapısı sistemleridir) diğeri ise endüstriyel seksiyonel kapılara nispeten daha ucuz olan kepenk sistemleri (lameller ve santral motordan daha düşük güç kapasitesine sahip tüp motorlar ile üretilen kumandalı sistemlerdir) ile kapatma işlemleri yapılır. Her iki sistem de güvenlik açısından kaliteli olsalar da endüstriyel garaj kapısı sistemleri çok daha dayanıklı ve güvenliklidir.

Endüstriyel seksiyonel garaj kapısı sistemleri ile çok daha büyük alanların kapanması sağlanabilir. Üst ve yan kısımlarda emniyet fotoseli bulunmakta olan garaj kapıları, kapanma esnasında kapı eşiğinde kalabilen herhangi bir cisim veya canlıya zarar gelmemsi için tasarlanmış üstün bir özelliktir.

Otomatik kepenk Ankara

Otomatik kepenk sistemleri iki ayrı alanda toparlanabilir. Birincisi alüminyum kepenk sistemleri diğeri ise çelik kepenk sistemleridir. Her iki kepenk sistemi de çok kullanışlı olsa da güvenliği yüksek yerlerde alüminyum kepenk uygulamadı daha iyi sonuçlar vermektedir. Çelik kepenk sistemleri alüminyum kepenk sistemlerine göre adı caydırıcı olsa da alüminyum kepenk sistemleri daha güvenlidir. Çünkü iç kısmındaki köpük dolgu ile mukavemet (dayanım) artıtılmış ve hırsızlığa karşı bir koruma olarak kullanımı artmıştır. Çelik kepenk sistemleri daha hantal ve kaldırması daha zor olduğundan daha güçlü tüp motorlar ile kaldırılmaktadır. Bu da ileriki zamanlarda daha çabuk yıpranan bir tüp motor anlamına gelmektedir. Bu nedenle firmamız alüminyum kepenk tavsiye etmektedir.

Bahçe kapısı Ankara

Güzel bir bahçeniz var ve eve geldiğinizde bahçe kapısını açarak aracınızı içeri sokabiliyorsunuz. Bunu düzeltmek ve hem zaman, hem de prestij sahibi olamk istiyorsanız bahçe kapısı sistemleri kullanmalısınız. Ayrıca giriş ve çıkışları daha rahat kontrol edebilir ve güvenlik unsuru olarak da kullanabilirsiniz. Otomatik kapı sistemlerine dayanarak üretilmiş dış mekan motorlar ile kullanılan demir kapılar (kumandalı bahçe kapısı sistemleri) yaptırabilirsiniz. Firmamız bahçe kapısı tamiri Ankara'da hizmet olarak vermektedir.

garaj kapısı tamiri ankara

Siz değerli müşterilerimiz için garaj kapısı tamiri konusunda var gücümüz ile çalışmaktayız. Garaj kapısı tamiri konusunda çok uzman olan ekibimiz pek çok projeden alnının akı ile çıkmıştır.

Şans otomasyon olarak otomatik bahçe kapısı sistemleri, otomatik kepenk sistemleri teknik servis ve tamiri, kollu bariyer sistemlerinin satışı teknik servisi ve tamirini yapmaktayız.

asansörlü nakliye Ankara

kristal masa isimliği

çatı kaplama Ankara

rakı bardağı siyah baskı