ENDÜSTRİYEL GARAJ KAPISI

Kapalı sandviç panellerden oluşan Endüstriyel Seksiyonel kapıların yanı sıra tam görüş sağlayan özellikler otomotiv sektöründe yada showroom olarak kullanılan yerlere uygun, akrilik cam ve alüminyum taşıyıcı profillerden oluşan Full Vision Seksiyonel kapılar da mevcuttur. Alüminyum Seksiyonel kapıların profilleri dışındaki tüm özellikleri endüstriyel Seksiyonel kapılarla aynıdır.

Full vision Seksiyonel kapılarda kullanılan alüminyum profiller yerine isteğe bağlı alttan veya üstten kapalı sandviç panel uygulaması da yapılabilmektedir.

Çeşitli kiriş yüksekliklerinde farklı çözümler üreterek uygulanan bir kapı çeşididir. Parmak sıkıştırma emniyetli panellerden oluşmaktadır. Kapı panelleri düz veya göbekli ahşap görünümlü PVC kaplamalı veya boyalı olarak seçilebilir. Her iki yüzü 0,5 mm galvanize çelik arası 40 mm poliüretan dolgulu, özel destek saclı panellerden oluşmaktadır. Isı, ses ve toz yalıtımlıdır. Kapı içinde kapı (servis kapısı – personel kapısı) uygulaması yapılabilir. Opsiyonel olarak pencere uygulanabilir. İstenildiğinde pencere üzerinde dekoratif desen uygulaması yapılabilir. Farklı renkler opsiyonel olarak sunulmaktadır. Manuel veya motorlu otomatik olarak kullanılabilir. Her türlü giriş kontrol seçeneği ile kullanmak mümkündür.(uzaktan kumanda, şifreli ve buton) Fotosel, flaşör, pnomatik, emniyet sistemi gibi uyarı ve emniyer sistemleri uygulamak mümkündür. Motorlu uygulamalarda elektrik kesilmelerinde zincir ile kolaylıkla kullanılabilir.